Fotościanka reklamowa na event z logo firmy

Jest to sytuacja dość częsta w naszej firmie: przychodzimy sobie spokojnie rano do pracy, wieszamy kurtki albo nawet wciąż mając je na sobie udajemy się jak te zombie do biurowej kuchni by włączyć ekspres do kawy. Czekamy na aromatyczny napój jak na zbawienie, gdy nagle dzwoni telefon. Czy robicie fotościanki, pyta głos w słuchawce. Jak najbardziej. A czy da radę zrobić taką ściankę na sobotę, pada następne pytanie. Myśl o kawie natychmiast się ulotniła: robota jest, a klientowi zależy na czasie!

Tak to już z tymi różnymi eventami i targami jest: najczęściej okazuje się, że potrzebujemy jej nagle i najlepiej na wczoraj. Na wczoraj nie zrobimy, ale zawsze staramy się zmieścić w kilku dniach od podesłania nam logo firmy. Fotościanki robimy z dowolnym nadrukiem i klienta ogranicza tylko jego wyobraźnia, chociaż najczęściej kończy się na wybraniu powtarzającego się motywu z logu. Dość zrozumiałe, bo celem takiego produktu jest przede wszystkim promocja firmy na różnego rodzaju wydarzeniach.

Jeśli już firma decyduje się na taką reklamę, to fajnie by było, gdyby posłużyła nam dłużej niż tylko w czasie trwanie jednej imprezy biznesowej. Fotościankę, którą widzicie na zdjęciach wykonaliśmy z lekkiego, ale sztywnego materiału z konstrukcją umożliwiającą jej składanie i rozkładanie. Produkt przeznaczony jest do użytku wewnętrznego (jest bardzo lekki, co umożliwia bezproblemowy transport, ale przecież nikt nie chciałby, żeby porwał go wiatr). Nie jest to jednak papier, tylko specjalne tworzywo plus folia dzięki czemu fotościanka jest odporna na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Tak, nawet jeśli przypadkiem ktoś wyleje na nią whiskey – tak, w kontekście naszych wydruków padło kiedyś takie pytanie.

Wszystkie nasze ścianki odpowiednio zabezpieczamy i wysyłamy kurierem, dzięki czemu docierają one bezpiecznie do klienta, zazwyczaj na następny dzień.