Mamy planery dla szkół i nauczycieli na rok szkolny 2019/2020

Chociaż edukację szkolną zakończyliśmy już dawno temu, to jednak wciąż straszą nas duchy przeszłości 😉 A to młodszy brat powtarza przed egzaminem gimnazjalnym. A to już własne, nasze dzieci zmagają się ze szkolnymi wyzwaniami. Do tego wystarczy włączyć radio lub dowolny portal informacyjny, które zaleją nas informacjami o nauczycielach i strajku. Zresztą zaraz matura i jakoś tak człowiek sam z siebie zaczyna nucić pod nosem odpowiednią piosenkę, bo z perspektywy czasu te licealne lata, to był jednak bardzo przyjemny okres.

Z tego powodu, wcześniej niż w zeszłym roku, wprowadziliśmy planery ścienne na rok szkolny 2019/2020. Każdy kalendarz obejmuje okres od 1 września 2019 do 31 sierpnia 2020. Stworzyliśmy go głównie z myślą o szkołach i uczelniach, chociaż oczywiście może korzystać z niego każdy, kto ma na to ochotę. Na przykład ja (Sara 😉 ) przez kilka lat z rzędu planowałam pracę właśnie w takim systemie – dopiero stosunkowo niedawno przestawiłam się na tryb styczeń – grudzień.

W planerach szkolnych możecie zapisywać terminy rad nauczycielskich, zebrań z rodzicami, ferii. Zaznaczycie tam daty egzaminów, dni wolnych od szkoły czy rekolekcji. Z kalendarza może korzystać całe grono nauczycielskie lub np. pracownicy szkolnej administracji. Może też być tak, że każdy z pedagogów będzie korzystał ze swojego osobistego, mniejszego planera (proponujemy rozmiar A1), w którym będzie zapisywał wydarzenia związane z klasą, w której pełni wychowawstwo lub terminy ważnych klasówek , wycieczek czy szkoleń.

W tej chwili w sklepie są dostępne planery SUN, ale jeszcze w tym tygodniu pojawi się wersja SCANDI.

Jeśli chodzi o planery na rok szkolny, to przewidujemy tylko takie rozmiary: A1, A0, B1 (papierowe) oraz B1 (samoprzylepne) – te kalendarze będą zmywalne czyli będziecie mogli pisać i ścierać na nich. Do tego mamy w sklepie B1 papierowy niezmywalny – to dla tych, którzy chcą pisać zwykłym długopisem i nie ścierać swoich notatek.