Nowości z InstagramaNo to dzisiaj za nami piękna… Przepiękna… Realizacja… To się nazywa oznakowanie firmy 😉 tzn. Ja uwielbiam takie połączenia : aluminium szczotkowane, anodowane i szkło akrylowe.. Po pierwsze wygląda to naprawdę premium, a do tego jest estetyczne i czytelne. Gdy trafisz do takiego budynku to wiesz gdzie czego szukać. I jak, ładnie? Już jutro druga tablica… #oznakowaniefirm #reklamydlawymagajacych #reklamypremium #reklama #advert #advertisment #agencjareklamowawarszawa #agencjareklamowalodz #reklamapiotrków #szyldy #tablicereklamowe #identyfikacjawizualna

Nowości z InstagramaDzisiaj krótki przegląd tego jak frezujemy dibond. Cięcie CNC zapewnia doskonałą precyzję 0.2 mm. 🤩 Dzięki temu wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. A ktoś mi powiedział, że muzyka w filmie również wpada w ucho. Oczywiście możemy ciąć i frezowac inne materiały jak drewno, sklejka… W maksymalnym rozmiarze 340 cm x 150 cm. 😍

Nowości z InstagramaDzisiaj kończę 29 lat… W tym czasie udało mi się osiągnąć naprawdę dużo. Prywatnie – super żona, której praktycznie nigdy nie mam dość, wspaniałe córki, które są sensem życia. Zawodowo – Mam firmę w której pomagamy wielu osobom docierać do ich klientów przez oznakowanie ich firm. Innym klientom umilamy życie l, dzięki nam nie muszą wychodzić z domu by być tam gdzie wędrują ich marzenia… Drukujemy dla nich fototapety i inne dekoracje. I naprawdę nasza pracę rozpatrujemy w kontekscie jakiegoś większego dobra – różnych form pomocy innym. Mimo że z natury jestem nieco leniwy, to jestem również uparty. I ten upór pomaga mi rozwijać się nieustannie. Kilka rzeczy na mojej drodze życiowej sprawiło że mam kilkuletnie opóźnienie w realizacji ale i tak nie poszło całkiem źle. Ale kilka rzeczy pomogło mi nieźle nadrobić zaległości, a pewnych rzeczy dopiero się uczę i ciągle powtarzam sobie: „zrobione jest lepsze od doskonałego”. Zerknij proszę na moje wyróżnione urodzinowe stories gdzie opowiem Ci co pomaga mi rozwijać się zawodowo, z jakich pomocy korzystam i dzięki komu nabieram pewności siebie by pokazać swoją twarz w social mediach i gadać do telefonu… (najpierw jest trochę wygłupow, ale w tym całym szaleństwie jest nasza normalność… ) a i publicznie dziękuję tu kilku osobom: @ar_gum_enty – za przyjaźń i pomoc w realizacji celów, @piotrborwin – za przyjaźń i zrozumienie moich emocji oraz umiejętność wyrażania myśli i uczuć, @tymo_n za bycie całkiem niezłym szwagrem i godnym zaufania współpracownikiem z odrobiną młodzieńczego szaleństwa, @lloydevanscedars za pomoc w poukładaniu sobie życia po wyjściu z JW i wogóle za możliwość poznania (4 helpings with sort out things in my head after leaving JW and for just opportunity to met) i przede wszystkim @sara_pisze za bycie wsparciem we wszystkim (jak to pisze to jeszcze nie nagrałem tego story) 😉

Nowości z InstagramaDzisiaj taki spamowy post, bo chciałbym pochwalić się efektami naszej pracy. Przyczym jest w nim głębsze przesłanie… Wykonaliśmy sporo rzeczy w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu dla Werk Mebel i dla Galerii AGD. Efekty są naprawdę super. Zresztą obejrzyjcie sami – na naszym wyróżnionym story a dodatkowo więcej zdjęć na Facebooku na naszym Fanpage’u. Ja natomiast jak zwykle, uczynię mała rozprawę na temat tak reklam. Zwrócę uwagę na nasz ulubiony produkt, jakim jest kaseton reklamowy ultra slim, który ma zaledwie 15 mm grubości … I świeci ładnie. Moim zdaniem idealnie nadaje się na oznakowanie lokali w galeriach handlowych, właśnie ze względu na swoją smukłość. Wydaje się lekki (a naprawdę waży trochę, bo musieliśmy go montować w 3 osoby, choć raczej przez jego rozmiar: tutaj ok. 300×100 cm ) i pięknie komponuje się z całością. Ciekawostką może być to, że kaseton został wykonany z materiałów z recyclingu. Np. stosowane przez nas szkło akrylowe jest w 100% eco. Energooszczędne podświetlenie LED zużywa niecałe 50W energii. Niestety nie jesteśmy w stanie w pełni zrezygnować w branży reklamowej z mało ekologicznego PCV (bo nie ma innych alternatyw) – ale w części produktów zastąpiliśmy go np. polietylenem, który w produkcji jest dużo bardziej ekologiczny i nadaje się do recyclingu i ponownego użycia. Niektórzy by mogli się oburzać, że co to za ekologia jak nie jesteś w 100% eco – to nie jesteś wcale eco… Ale w ekologii nie chodzi o to, żeby kilka osób robiło coś na 100% – chodzi o to żeby mnóstwo osób robiło po prostu cokolwiek…

Tabliczki przydrzwiowe do oznaczenia firmy – jaką wybrać? Ile kosztują?

Zdarza nam się pełnić doradzać naszym klientom. Oczywiście, część z nich przychodzi do nas z jasną wizją tego, co chcą i potrzebują. Część zamawia gotowe produkty przez internet. Są też jednak tacy, którzy wiedzą, że czegoś potrzebują, ale nie bardzo wiedzą co. I nie ma w tym nic złego! W końcu każdy powinien być specjalistą od swojego biznesu. Nie wymagamy więc od dentysty czy właścicielki sklepu spożywczego wiedzy na temat materiałów używanych przy tabliczkach, sami też nie udajemy, że się znamy na wszystkim.

No dobrze, ale czym jest tabliczka przydrzwiowa, czym się różni od szyldu i skąd wiadomo, że to właśnie takiego produktu potrzebujesz?

Generalnie tabliczki i tablice wszelkiego rodzaju pełnią rolę informacyjną. Łopatologicznie rzecz ujmując: twój klient musi wiedzieć, że to właśnie za tymi drzwiami znajdzie ciebie. W budynkach w centrum miasta lub znajdujących się pod ochroną konserwatora zabytków, takie szyldy zazwyczaj mają też dodawać prestiżu. Wiecie, mała hurtownia na uboczu miasta może ale nie musi inwestować w tablicę z dystansami i personalizowanym grawerem. Trochę inaczej do sprawy podejdzie np. prawnik, lekarz czy agent nieruchomości – zwłaszcza, gdy już w coś podobnego zainwestowali koledzy z budynków obok.

W dużym skrócie: szyld jest raczej większy i może, ale nie musi znajdować się na ścianie. Zazwyczaj informuje o tym, że w danym budynku działa taka, a nie inna firma.

Szyld może być też płaski.

Tabliczki przydrzwiowe jak nazwa wskazuje są montowane bezpośrednio na drzwiach lub na ścianie obok. Są znacznie mniejsze niż szyldy. Na tabliczki decydują się osoby, które dzielą przestrzeń w budynku z kilkoma innymi przedsiębiorcami. Wiecie, żeby klient mógł bez problemu trafić do swojego ulubionego księgowego lub lekarza bez błąkania się po całym piętrze. W teorii właściciel budynku może zamówić specjalną tablicę z wspólną przestrzenią, dzięki czemu mamy spójny wystrój. W praktyce jest to rozwiązanie stosowane jedynie w nowych budynkach.

Nasza realizacja na jednym z nowych budynków w Piotrkowie, niedaleko Łodzi – teraz większość tabliczek jest już wypełnione przez najemców.

Bardzo często na komplet tabliczek decydują się różnego rodzaje przychodnie i przedszkola. Na takim produkcje możemy wygrawerować lub wydrukować praktycznie dowolną treść, a gdy firma posiada wiele różnych pomieszczeń, to jest to wtedy dla niej idealne rozwiązanie.

Zawsze warto też oznaczać toaletę 🙂 Można zrobić tabliczkę spójną z pozostałymi projektami lub wybrać gotowe rozwiązanie ze sklepu.

No dobra, ale jaką tabliczkę wybrać? Dość podobnie cenowo wypadają tabliczki oklejone folią i grawerowane. Różnica jest taka, że folia umożliwia nam zabawę kolorami. Grawer nie odda wszystkiego, ale przez wielu jest uważany za znacznie bardziej elegancki. Decyzja należy do was i do tego na co pozwala wam właściciel – może być tak, że każdy wynajmujący musi mieć tabliczkę na srebrnym laminacie, bo tak zdecydował właściciel nieruchomości.

Jeśli drukujemy projekt na folii, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Najlepiej przesłać przygotowany projekt w PDF – zajmiemy się resztą.
Tabliczki na laminacie (srebrnym lub złotym) są przez wielu uważane za bardziej eleganckie. Uwaga: jeśli macie kolorowe logo, to pamiętajcie, że laserem kolorów nie zrobimy.
A tu dość ciekawe rozwiązanie: laminat + naklejki. I wtedy mamy kolorki.

Proponowane tu rozwiązania stosunkowo nie są drogie, zwłaszcza że możemy przygotować tabliczkę z praktycznie dowolnym wzorem plus oferujemy rabaty przy większej ilości. Rozwiązaniem zdecydowanie droższym jest tabliczka na dystansach, ale umówmy się – tu mamy już +15 do prestiżu w Łodzi 😉 Albo w innym mieście.

Mamy planery dla szkół i nauczycieli na rok szkolny 2019/2020

Chociaż edukację szkolną zakończyliśmy już dawno temu, to jednak wciąż straszą nas duchy przeszłości 😉 A to młodszy brat powtarza przed egzaminem gimnazjalnym. A to już własne, nasze dzieci zmagają się ze szkolnymi wyzwaniami. Do tego wystarczy włączyć radio lub dowolny portal informacyjny, które zaleją nas informacjami o nauczycielach i strajku. Zresztą zaraz matura i jakoś tak człowiek sam z siebie zaczyna nucić pod nosem odpowiednią piosenkę, bo z perspektywy czasu te licealne lata, to był jednak bardzo przyjemny okres.

Z tego powodu, wcześniej niż w zeszłym roku, wprowadziliśmy planery ścienne na rok szkolny 2019/2020. Każdy kalendarz obejmuje okres od 1 września 2019 do 31 sierpnia 2020. Stworzyliśmy go głównie z myślą o szkołach i uczelniach, chociaż oczywiście może korzystać z niego każdy, kto ma na to ochotę. Na przykład ja (Sara 😉 ) przez kilka lat z rzędu planowałam pracę właśnie w takim systemie – dopiero stosunkowo niedawno przestawiłam się na tryb styczeń – grudzień.

W planerach szkolnych możecie zapisywać terminy rad nauczycielskich, zebrań z rodzicami, ferii. Zaznaczycie tam daty egzaminów, dni wolnych od szkoły czy rekolekcji. Z kalendarza może korzystać całe grono nauczycielskie lub np. pracownicy szkolnej administracji. Może też być tak, że każdy z pedagogów będzie korzystał ze swojego osobistego, mniejszego planera (proponujemy rozmiar A1), w którym będzie zapisywał wydarzenia związane z klasą, w której pełni wychowawstwo lub terminy ważnych klasówek , wycieczek czy szkoleń.

W tej chwili w sklepie są dostępne planery SUN, ale jeszcze w tym tygodniu pojawi się wersja SCANDI.

Jeśli chodzi o planery na rok szkolny, to przewidujemy tylko takie rozmiary: A1, A0, B1 (papierowe) oraz B1 (samoprzylepne) – te kalendarze będą zmywalne czyli będziecie mogli pisać i ścierać na nich. Do tego mamy w sklepie B1 papierowy niezmywalny – to dla tych, którzy chcą pisać zwykłym długopisem i nie ścierać swoich notatek.

Dla kogo planer na następny rok? Jakie biznesy planują pracę z wyprzedzeniem?

Gdy kilka lat zaczęliśmy drukować planery sądziliśmy, że jest to zajęcie głównie sezonowe. W końcu o nowym roku myśli się raczej na przełomie grudnia i stycznia, prawda? No cóż, jak się jednak okazuje każdy moment jest dobry na zmiany i rozpoczęcie efektywnego planowania w biznesie.

Po gorączkowym początku roku przychodzi moment, gdy coraz więcej osób pyta o planery na rok 2020. W przypadku niektórych biznesów planowanie z takim wyprzedzeniem ma jak największy sens. Od razu wam zdradzę, że nie próbuję wam na siłę wcisnąć naszych kalendarzy ściennych. Sami bazujemy głównie na planerze na bieżący rok, w którym zapisujemy głównie urlopy naszych pracowników. Najważniejszą funkcję pełni za to planer miesięczny uniwersalny i specjalna suchościeralna tablica, w której szczegółowo rozpisujemy nadchodzące zlecenia.

Jacy przedsiębiorcy zajmują się więc planowaniem zleceń z ponad rocznym wyprzedzeniem? Przede wszystkim osoby związane z imprezami okolicznościowymi, czyli ślubami, komuniami, chrzcinami czy urodzinami. Do tej grupy możemy zaliczyć:

  • fotografów
  • DJ’ów
  • zespoły muzyczne
  • właścicieli restauracji lub domów weselnych
  • osoby zarządzające hotelem
  • firmy zajmujące się cateringiem

Również w branży budowlanej, gdzie często zlecenie rozciągnięte jest na kilka tygodni lub nawet miesięcy, musi się liczyć z planowaniem długoterminowym.

Nowości z InstagramaOstatnio mamy naprawdę dużo pracy i ciężko znaleźć czas na żeby wrzucić kilka fotek z realizacji. A realizujemy kilka projektów w okolicznych miastach jak Bełchatów, Tomaszów, Brzeziny, Pabianice i tych miastach które są dalej jak np. Wrocław czy Warszawa. Ale spokojnie, nie zapominamy o firmach z naszego rodzinnego Piotrkowa Trybunalskiego. Niedawno udało się nam zrealizować Oznakowanie dla oddziału dziennika Łódzkiego. Swoją drogą droga bardzo ładnie teraz mają 😏. Okleiliśmy balkon i wykonaliśmy różne Szyldy i naklejki. Przede wszystkim jednak wykonaliśmy a potem zamontowaliśmy kaseton reklamowy z dibondu. I to nie byle jaki bo wymiar tej reklamy to 385 cm szerokości… To już nie tak mało… Żeby przewieźć, zamontować na wysokości i jeszcze żeby wszystko było w jednym kawałku bez łączeń. Ale daliśmy radę. Reklama podświetlana jest modułami led firmy Samsung o idealnej barwie światła. Nie zdradzę niestety ile to Kelwinow. Świeci zacnie i cieszy oko. Moje na pewno. Klientów – bez wątpienia. A jak przechodzisz obok albo jedziesz piotrkowska arterią to na pewno zobaczysz wyłaniające się z ciemności logotypy… Taki był cel.. #agencjareklamowawroclaw #agencjareklamowawarszawa #agencjareklamowalodz #agencjareklamowa #reklamydlawymagajacych #reklamypremium #drukarniawielkoformatowa #producentreklam #reklamydlafirm #kasetony3d #kasetondibond #kasetonyreklamowe

Szyld reklamowy na dibondzie, Piotrków Trybunalski

Mimo silnych wiatrów nasza ekipa dalej dzielnie pracuje. Dostaliśmy zlecenie na projekt i wykonanie szyldu reklamowego dla sklepu związanego z branżą drzwi i okien. Postawiliśmy na prostą i czytelną reklamę: białe tło oraz czarne napisy z małymi czerwonymi akcentami. Treść stanowiło logo firmy oraz krótka informacja związana z działalnością klientów. Reklama została wykonana na dibondzie, dzięki czemu szyld będzie trwały i wytrzymały oraz odporny na warunki atmosferyczne. Odciagamy klientów od wyboru PCV, zwłaszcza przy takim wymiarze, ponieważ mniej trwały materiał na pewno nie wytrzymałby ostatnich podmuchów wiatru, mroźne dni oraz upały również wpłynełby na sztywność reklamy. Dibond to trwała inwestycja na lata.

Podobny szyld lub tablicę reklamową zamówisz bezpośrednio w naszym sklepie. Możesz też napisać maila z prośbą o ofertę.

Jak wybrać odpowiednią tapetę do biura?

Zarządzanie własnym biznesem często może być nudne i męczące, ale dekoracja biura to coś, co zazwyczaj sprawia nam dużo przyjemności. Nawet jeśli ze strachem myślimy o budowlańcach, których musimy wynająć lub o meblach, które musimy przestawić, to sama myśl o czymś nowym, o zmianach, wywołuje w nas ekscytację. Wykończenie biura często może się wiązać nawet z większą presją niż urządzanie domu czy mieszkania. Powinno być profesjonalnie, to jasne, ale też dobrze żeby wystrój oddawał wizreunek firmy lub nawet całej marki.

1. Wybierz miejsce

Tu warto dobrze przemyśleć układ swojego biura zanim zaczniemy zarządzać przestrzenią. W większości wypadków przyklejenie fototapety na każdą ze ścian będzie złym rozwiązaniem – zwłaszcza, jeśli myślisz o jakimś mocniejszym akcencie, czymś charakterystycznym. Nasi klienci z reguły wybierają fototapetę na jedną lub dwie sąsiadujące ze sobą ściany. Za pomocą tapety możesz wydzielić specjalnie strefy w biurze np. miejsce, gdzie obsługujesz klientów lub firmową strefę relaksu.

2. Połącz wzór z funkcją

Dobry projekt zapewnia nie tylko ładne wrażenia wizualne ale łączy się z praktyczną korzyścią. Odpowiednio dobrany wzór może pobudzać twoją kreatywność lub produktywność. Osobiście do tej pory raczej bałam się mocnych, intensywnych kolorów na ścianach. Parę dni temu poszłam jednak do banku, w którym na jednej ze ścian znalazła się ogromna tapeta w żywych barwach. Cudownie kontrastowało to z resztą dość stonowanego lokalu, a ja czułam, że nabieram energii do działania. Taka wesoła i jasna tapeta to świetny wybór dla ciemnych pomieszczeń, ale też dla miejsc, w których przebywają dzieci np. przedszkola, place i kąciki zabaw.

3. Zainspiruj się

Wybierz coś, co będzie cię inspirować. To mogą być kwiaty, intensywne kolory lub wzory geometryczne – jest tyle opcji, a ty na pewno znajdziesz coś dla siebie! W końcu w banku zdjęć, z którego korzystamy można znaleźć ponad 100 milionów fotografii i grafik. Wygodny internetowy sklep z fototapetami znajdziesz tutaj: fototapet.pl

Kilka inspirujących tapet do biura

Poniżej znajdziecie nasze pomysły na fototapety do biura. Pod każdym zdjęciem zapiszemy wam numer fotografii – wystarczy, że przejdziecie do odpowiedniej zakładki w naszej drukarni: druk fototapet i tapet

tapeta do biura:
192597945
tapeta do biura:
200304740
Fototapeta:
100059519
Fototapeta:
121389788
Fototapeta:
215459929
Tapeta:
131155172
Tapeta:
227824212
Tapeta:
249798200
Tapeta z tropikalnymi liśćmi:
207581237
Tapeta abstrakcyjna:
179374358