Frezowanie i cięcie CNC

Moglibyśmy wstawić tu długi i nudny tekst, pełen technicznych szczegółów o tym, czym jest frezarka CNC i jak ta maszyna pracuje. Zakładamy jednak, że skoro już do nas trafiliście, to mniej więcej wiecie czego szukacie: konkretnych usług i produktów w najwyższej jakości. Zamiast więc podawać wam szczegółową specyfikację frezarki, która dołączyła do naszego parku maszynowego, przedstawimy wam konkrety, czyli co możemy zrobić dla was za pomocą naszej frezarki.

Zastosowanie frezarki CNC w reklamie

Kasetony frezowane z dibonu

Frezowane kasetony z dibondu to sposób na elegancką i trwałą reklamę. W przypadku kasetonów świecących, i jednocześnie frezowanych, należy pamiętać, że święcić będą tylko elementy frezowane np. logo i litery tworzące napis.

Frezowane litery 3D

Przestrzenne litery to jedne z naszych ulubionych rodzajów reklamy – są zaraz po kasetonach, bo tak się składa, że szef uwielbia dbać o to, żeby wszystko idealnie świeciło.

Szyldy i tabliczki

Frezować możemy też mniejsze i większe szyldy. Na zewnątrz i do środka. Do powieszenia przy wejściu do instytucji, hotelu, restauracji, warsztatu…No, przecież sami dobrze wiecie, jaki biznes prowadzicie 🙂

Szyldy o dużym rozmiarze często robimy jako kasetony świetlne, o czym pisaliśmy już wyżej.