O nas

Niech biznes służy dobru ludzi

Nie jesteśmy ogromnym przedsiębiorstwem, raczej firmą rodzinną, ale z powodzeniem możemy obsługiwać duże zlecenia dzięki odpowiednim osobom, które tworzą nasz zespół oraz dzięki sporemu parkowi maszyn. Chcemy pracować tak, żeby pomóc Ci rozwijać Twój biznes. Chcemy oferować produkty, których potrzebujesz i które sprawiają, że Twoje życie lub firma stają się coraz lepsze dzięki czemu ty będziesz mógł pomóc innym i dać im wartość, której oni oczekują.

Drużyna Dobra

KREATOR POMYSŁÓW
Praca to jego hobby – po prostu lubi to co robi… I nie ma co się dziwić – przez prace realizuje swoją misję pomocy innym.  Na co dzień zakochany w 3 kobietach i w pływaniu.
ROZDAJĄCA UŚMIECHY (BOK)
Poza pracą realizuje się prowadząc niepopularny blog parentingowo-lifestylowy – muffincase.in oraz oczywiście wychowuje dwie małe złośnice 😉 – Maję i Leę.

Znajomy Piaska – tak przynajmniej twierdzi jednak nie udało nam się tego zweryfikować. Na co dzień legitymuje się paszportem Polsatu. Cóż – to jego biografia.

Ekscentryczna postać z nieokreśloną tożsamością. Posiada jednak wysokiej jakości zdolności manualne, które działają w służbie dla Ciebie.

Zostań z nami!

Zapisz się do newslettera bo nie zasypiemy Cię mnóstwem spamu. Dzielimy się wiedzą z naszymi klientami. Zdradzamy pewne sekrety reklamy oraz …  dajemy mega rabaty na nasze produkty – ale tylko dla odbiorców newslettera na start otrzymasz 10% rabatu.

W sumie to sporo  za bycie w stałym kontakcie, bo chcemy żebyście tworzyli razem z nami społeczność w której biznes pomaga innym:
[mailerlite_form form_id=2]