Shopping Cart

Darmowa dostawa na wszystko od 200 PLN

Twoje konto

Masz pytania?

Zadzwoń! 790 724 484

Śledź nas w social mediach

Polska Rodzinna Firma

Jesteśmy 6-osobowym rodzinnym zespołem. To czyni z nas bardzo zgraną ekipę, która może na sobie polegać.

Spojrzenie wstecz

Przygoda zaczęła się w 2012 r

6 października 2012 roku, na 2 miesiące przed zapowiadanym końcem świata – zdecydowałem się otworzyć własną działalność i zacząć pracować na własny rachunek. Zaczynałem od projektowania stron wwww. Potem rozszerzałem działalność jako agencja reklamowa – chciałem robić wszystko bazując na dużej liczbie podwykonawców. Jednak obecnie zawężam naszą ofertę, po to by robić tylko to co robimy doskonale. Tych rzeczy jest kilka, ale przede wszystkim są to druk naklejek, szyldów, zdjęć oraz produkcja reklam podświetlanych .

Wierzymy w to co robimy

Niech biznes służy dobru ludzi

Nie jesteśmy ogromnym przedsiębiorstwem, raczej firmą rodzinną, ale z powodzeniem możemy obsługiwać duże zlecenia dzięki odpowiednim osobom, które tworzą nasz zespół oraz dzięki sporemu parkowi maszyn. Chcemy pracować tak, żeby pomóc Ci rozwijać Twój biznes. Chcemy oferować produkty, których potrzebujesz i które sprawiają, że Twoje życie lub firma stają się coraz lepsze dzięki czemu ty będziesz mógł pomóc innym i dać im wartość, której oni oczekują.

Nasza misja

Nie jesteśmy cyrulikiem balwierzem

Postanowiliśmy, że przestaniemy bawić się w balwierza/cyrulika. To taka osoba, która kiedyś zajmowała się jednocześnie goleniem, kąpaniem, rwaniem zębów, a także nieskomplikowanymi operacjami. Sami nie poszlibyśmy dzisiaj do naszego fryzjera na leczenie zębów i dlatego ograniczyliśmy naszą ofertę do tego, co robimy doskonale.

Korzyści dla Ciebie!

NIE PRZEPŁACASZ ZA REKLAMĘ

Być może będziesz rozczarowany tym, że nie zamówisz u nas wszystkiego, ale możesz być pewny, że produkty, które Ci dostarczymy, zwiększą widoczność Twojej firmy. Niektórzy klienci wychodzą z założenia, że lepiej zamówić wszystko w jednym miejscu. Rozumiemy taką postawę. To może być trochę wygodne. Jednak uważamy, że takie rozwiązanie powoduje zwiększenie kosztów realizacji.
Na rynku praktycznie nie istnieją firmy, które są w stanie samodzielnie wyprodukować oznakowanie zewnętrzne, wydrukować naklejki, zrobić kaseton reklamowy i do tego wyprodukować ulotki i wizytówki. Takie firmy polegają na swoich podwykonawcach. To powoduje, że dla produktów, które zamawiasz, naliczana jest prowizja na kilku etapach, u każdego z pośredników. Jeżeli cenisz swoje pieniądze, zachęcamy Cię do kontaktu bezpośrednio z producentem, który może zapewnić rozsądną cenę oraz ma pełną kontrolę nad procesem produkcji.

Nasza misja

PRACUJESZ ZE SPECJALISTAMI

Nie robimy wizytówek. Nie drukujemy ulotek i nie podejmujemy się wszystkich zleceń. Skupiamy się za to na tym, co robimy doskonale: produkcji reklam z dibondu – w szczególności podświetlanych kasetonów, szyldów i naklejek. Nie musimy pisać tu o tym, że idealnie dobraliśmy materiały i wiemy jak rozmieścić LEDy i że nasze naklejki są wycięte z najwyższą precyzją, a wszystko to dzięki kilkunastu latom doświadczenia i niezawodnym maszynom. Dla Ciebie ważny jest efekt, jaki dzięki nam osiągniesz – Twoja firma będzie doskonale widoczna nie tylko w dzień, ale i po zmroku. Profesjonalne oznakowanie, które Ci dostarczymy, zwiększy zaufanie do Twojej marki i sprawi, że klienci zapamiętają właśnie Ciebie w gąszczu innych firm. Jednocześnie przyciągniesz klientów, którzy są skłonni zapłacić więcej za Twoje produkty i usługi, bo zrozumieją, że spotkali godnego zaufania kontrahenta.

Korzyści dla Ciebie!

OTRZYMUJESZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENIĄ NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCY

Na rynku trudno znaleźć podobną drukarnię, która jest w stanie dostarczyć wydruki w jakości, jaką oferujemy. O naszym sposobie pracy z uznaniem wypowiedziało się już mnóstwo naszych klientów. Wśród nich są znani youtuberzy, podcasterzy, wielkie międzynarodowe koncerny oraz duże polskie firmy. Są to osoby i marki, które znasz i darzysz uznaniem. Naszym atutem jest jednak to, że jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem i rozumiemy potrzeby małych lokalnych firm. Dlatego stawiamy się do Twojej dyspozycji. Mamy bardzo poukładany proces ofertowania i produkcji. Jeśli pozwolisz nam nieco się poprowadzić podczas realizacji i posłuchasz naszego doświadczenia – gwarantujemy, że dostarczymy Twoje zamówienie zgodnie z terminem oraz w naprawdę wysokiej jakości.

Nasz niesamowity zespół jest tu dla Ciebie!

EDWIN KOZUB

Company Director
"Profit in business comes from repeat customers; customers that boast about your product and outstanding service"

SARA KOZUB

Head of Design
"Loyal customers, they don’t just come back, they don’t simply recommend you, they insist that their friends work with you."

TYMEK ANDRYCHIEWICZ

Research & Development
"You’ll never have a product or price advantage again. They can be easily duplicated, but a strong customer focus can’t be copied."

IWONA KOZUB

Customer Support
"Get closer than ever to your customers. So close that you tell them what they need well before they realize it themselves."
I’m so happy with the service from Shoptimizer – my order was delivered within 48 hours and the thought and care they put into their products really stands out. Plus, their support is just awesome!
Sean Walsh
London, UK
Fabulous top bought as a birthday gift for a friend who wears it almost every day. Smart packaging which looks exciting and special. Very good on delivery. Will purchase it again as a gift and for myself!
Astrid Sorensen
Oslo, Norway

In the press

Darmowa dostawa

Dla wszystkich zamówień powyżej 200 zł

Bezpieczny zwrot do 14 dni

dla wszystkich produktów niepersonalizowanych

Gwarancja producenta

Nasze produkty objęte są gwarancją od 1 roku do 10 lat

100% bezpieczne płatności

Blik / iMoje / MasterCard / Visa