Niezawodny sprzęt na straży wysokiej jakości i terminów

PLOTER WIELKOFORMATOWY EPSON

Od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje — drukarka daje nowe możliwości tworzenia różnorodnych produktów na wielu materiałach. Każdy komponent został w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, by zapewnić bezproblemowe działanie i zagwarantować profesjonalną jakość wydruku. To skolei przekłada się na niezwykłą jakość oferowanych tobie produktów oraz na maksymalne skrócenie czasu produkcji.

Maksymalna prędkość druku: 25 m2 / h
Maksymalna szerokość druku: 160 cm

PLOTER TNĄCY SUMMA D140

SUMMA to lider w klasie ploterów tnących. Najwyższa jakość i niezwykła precyzja. Wyznacza standardy wśród konkurencji. Nasza maszyna wyposażona jest w system automatycznego rozpoznawania znaczników ( OPOS ) co umożliwia cięcie po obrysie z dokladnością do 0,1 mm. Możemy wycinać dla Ciebie naklejki czy etykiety w kształtach takich jakie sobie wymarzysz.

Maksymalna szerokość ciętego materiału: 140 cm

LAMINATOR WIELKOFORMATOWY NA CIEPŁO

Oprócz wysokiej jakości druku oferujemy wielkoformatowe laminowanie wydruków do szerokości 160 cm.  Laminowanie sprawia, że możesz cieszyć się swoim produktem znacznie dłużej oraz jest on dzięki temu mega odporny na zarysowania i warunki atmosferyczne oraz środki chemiczne.

Urządzenie podczas pracy podgrzewa laminat do ustalonej temperatury co gwarantuje nam równomierne pokrycie materiału  oraz brak widocznej tzw. „mory” na powirzchni wydruków. W standardowych laminatorach laminat po prostu nie przykleja się w pełni do laminowanej powierzchni.

Maksymalna szerokość laminowania: 170 cm

LASER CNC CO2

Cięcie laserem CNC pozwala nam na wycinanie dowolnych kształtów z takich materiałów jak pleksi, guma, hips, drewno czy sklejka.  Ponadtwo pozwala nam na grawerowanie niezwykle trwałych tabliczek do oznakowania firm które znajdziesz w zakładce Oznakowanie Firmy. 

Obszar roboczy lasera to 400 x 400 mm

TRYMER 320 cm 

To on odpowiada za wysoką jakość cięcia naszych produktów. Dzięki dużym rozmiarom zapewnia naprawdę długą linię idealnego cięcia – nawet ponad 3 metry. Taka precyzja jest niezbędna przy cięciu fototapet aby idealnie spasować kilka mniejszych brytów. Natomiast sam trymer idealnie sprawdza się również przy innych cięciach – foliach, planerach, banerach. 

Ponadto dzięki niemu możemy docinać płyty PCV, Dibond, Pleksi czy ASX  z niezwykłą precyzją, oferując wam nasze tabliczki czy szyldy.

Maksymalna długość linii cięcia: 310 cm